Hakkımızda

alt

SEMBOL MOBİLYA  11 Yılı aşkın süredir iç mimari, tasarım ve uygulama alanlarındaki tecrübesiyle, kaliteli hizmet veren bir firmadır. 

            2000 yılında mutfak dolabı imalatıyla faaliyete başlayan, SEMBOL MOBİLYA kısa sürede yakaladığı başarıyı 2003 yılında banyo dolabı üretimine geçerek başarısını bu alanda taşıdı.

    Üretim kalitesiyle deneyimli uzman personeliyle ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız 2005 yılında Türk Patent Enstitüsünden almaya hak kazandığı  SEMBOL marka tescil belgesi ve ürettiği ürünlerin Tasarım Tescil belgesi ile kalitesinden ödün vermeden hizmet anlayışını ilke edinen SEMBOL MOBİLYA 4500 m2 kapalı alan 2500 m2 açık alan  tesislerinde deneyimli kadrosu modern makine ve ekipmanları ile çalışmalarına devam etmektedir.

    Fabrikamızda üretim montaj ve satış olmak üzere üç aşamada hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin de desteği ile daha iyi hizmet daha iyi ürünlerle karşınıza çıkmaya devam etmeye kararlıyız.

 

MİSYONUMUZ :  Sürekli gelişen mobilya sektöründe, fark yaratan tasarım ve üretimlerimizle, profesyonel bir kadroyla siz değerli müşterilerimize ekonomik, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vererek saygın bir kurum olmayı başarmaktır.

 VİZYONUMUZ: Müşteri memnuniyetini, üstün ürün ve hizmet kalitesini her daim ön planda tutmaktır. Satış sonrasında müşterimizin beğenisini kazanan ürünlerin, yıllar geçtikçe aynı duyguyla süre gelmesi gururunu yaşayabilmektir. Projeli olarak yapılan uzun süreli üretimlerden, en kısa sürede yaptığımız üretimlere kadar görünen o ki; kalite  anlayışımız bizi ayakta tutan ve tutmaya devam edecek en önemli unsurdur

 ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ; Genel olarak; Mutfak, Banyo, Raylı dolap,TV Ünitesi,Portmanto,Lavabolu Banyo Dolapları, Kiler Ekmeklik dolapları alanlarında, tasarım – uygulama ve üretim bazında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Haftanın 5 günü 08.30 - 19.00 arasında, Cumartesi günleri 08.30 – 14.00 saatleri arasında haftanın 6 günü müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Sembol Mobilya Tekstil Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. Şti l Tüm Hakları Saklıdır l Design by gezer